Lahen kortteliliiga ry.
                                          7.7.2019

  ***  SARJAT: 1-78
 
          Su 07.07.19 Kenttä 1
 284  10.00 Rämäpallo - Herrasmiehet              Luhti                 
 316  10.45 JuPe - Kartanon Pallo                 Luhti                 
 268  11.30 Sikaviisto - Banaanipizza             Luhti                 
 318  12.15 Kartanon Pallo - Bascal               Luhti                 
 308  14.15 Rämäpallo - Douple Alex                                     
 310  15.00 Vanunkidallas - Las Satsumas                                
 
          Su 07.07.19 Kenttä 10
 293  10.00 Rantojen miehet - Purosta Noustaan    Silli                 
 299  10.45 Kanuuna - Villit marjat               Mika H                
 275  11.30 Hot Salsa - Huhkiva Laama             Mika H                
 307  12.15 Pallohukassa - Kanuuna                Silli                 
 333  13.30 Hilkat - Jeggutytöt                   Upi                   
 339  14.15 Hoselot - Hiekan nielijät             Upi                   
 343  15.45 Twix - Hiekan nielijät                Upi                   
 
          Su 07.07.19 Kenttä 2
 285  10.00 Metoo - Sydänvika                     Kossu                 
 317  10.45 Kankeet - Bascal                      Kossu                 
 269  11.30 Mennen - So-So                        Kossu                 
 319  12.15 JuPe - Kankeet                        Kossu                 
 309  14.15 Master Boys - Keskiaika                                     
 311  15.00 Löysät ranteet - Kanuuna                                    
 
          Su 07.07.19 Kenttä 3
 286  10.00 Kato - HKKMPP                         Heikki                
 264  11.30 Vääksyn Mylly - PyryVesa              Tomppa                
 300  12.15 Rämäpallo - Sydänvika                 Heikki                
 266  13.30 PyryVesa - Halinallet                 Tomppa                
 280  15.00 So-So - Tuhlaajapojat                 Hiski                 
 282  15.45 So-So - TV show                       Hiski                 
 312  16.35 Rämäpallot - Master Boys              Hiski                 
 314  17.15 Rämäpallo - Kanuuna                   Hiski                 
 
          Su 07.07.19 Kenttä 4
 287  10.00 Jäitä Myssyyn - Douple Alex           Minna                 
 265  11.30 Palosen Pojat - Halinallet            Ari                   
 301  12.15 Kato - Douple Alex                    Minna                 
 267  13.30 Vääksyn Mylly - Palosen pojat         Ari                   
 281  15.00 TV show - Kestis                      Mertsi                
 283  15.45 Tuhlaajapojat - Kestis                Mertsi                
 313  16.35 Vanunkidallas - Kanuuna               Mertsi                
 315  17.15 Master Boys - Vanunkidallas           Mertsi                
 
          Su 07.07.19 Kenttä 5
 288  10.00 Motiivin jämät - ASK BT               Eija                  
 294  10.45 Las Satsumas - KJK                    Eija                  
 270  11.30 Tuhlaajapojat - Rengit                Eija                  
 302  12.15 Motiivin jämät - Master Boys          Eija                  
 276  13.30 Sikaviisto - So-So                                          
 334  14.15 Kummankaa - Seuralegendat                                   
 320  15.00 Mami - SaHa                           Luhti                 
 329  15.45 KoHuLiEmi - KylSai                    Luhti                 
 324  16.30 Mami - Skinkat                        Luhti                 
 331  17.15 Arpojat - KoHuLiEmi                   Luhti                 
 327  18.00 Skinkat - Sekot                       Luhti                 
 
          Su 07.07.19 Kenttä 6
 289  10.00 Master Boys - Codenssi                Upi                   
 295  10.45 Ekmanit - Äpärät                      Upi                   
 271  11.30 Napakymppi - Sellunpilaajat           Upi                   
 303  12.15 Keskiaika - Hämikset                  Kimmo M               
 277  13.30 Tuhlaajapojat - Sellunpilaajat        Kimmo M               
 335  14.15 Turtlesit - Nahjus etana              Kimmo M               
 321  15.00 Skinkat - HUPS                        Kossu                 
 328  15.45 Arpojat - Kilppari ja Tatti           Kossu                 
 325  16.30 Lahen Vesat - Sekot                   Kimmo M               
 330  17.15 Kilppari ja Tatti - KylSai            Kimmo M               
 326  18.00 Mami - Lahen Vesat                    Kimmo M               
 
          Su 07.07.19 Kenttä 7
 290  10.00 Keskiaika - Betonikengät              Juha K                
 296  10.45 Urpot - Löysät ranteet                Juha K                
 272  11.30 TV Show - Hiekkaa pallossa            Juha K                
 304  12.15 Vanunkidallas - Rantojen miehet       Tero                  
 278  13.30 TV Show - Jäätävä Käsi                Tero                  
 336  14.15 Pandat - Anna ja Elsa                 Juha K                
 322  15.00 Blåndit - Lahen Vesat                 Juha K                
 340  15.45 MaiRai - Jeggutytöt                   Tero                  
 344  16.30 MaiRai - Turtlesit                    Tero                  
 347  17.30 MaiRai - ALMA                         Tero                  
 
          Su 07.07.19 Kenttä 8
 291  10.00 Hämikset - Ruijan Paljaat             Sepi                  
 297  10.45 Big Ballers - Warriors                Sepi                  
 273  11.30 Jäätävä Käsi - Kesäkäsi               Sepi                  
 305  12.15 Las Satsumas - Äpärät                 Janne                 
 279  13.30 Kestis - Hot Salsa                    Janne                 
 337  14.15 MonSin Pallo - ALMA                   Sepi                  
 323  15.00 Sekot - Harinen                       Sepi                  
 341  15.45 Seuralegendat - Turtlesit             Janne                 
 345  16.30 ALMA - Twix                           Janne                 
 346  17.30 Turtlesit - Twix                      Janne                 
 
          Su 07.07.19 Kenttä 9
 292  10.00 Vanunkidallas - Nappulat              Anne                  
 298  10.45 Puukädet - Pallohukassa               Anne                  
 274  11.30 Kestit - Huipputiimi                  Anne                  
 306  12.15 Löysät ranteet - Big Ballerz          Anne                  
 332  13.30 MaiRai - TD                                                 
 338  14.15 Twix - Tehotytöt                                            
 342  15.45 Anna ja Elsa - ALMA                   Minna                 
 
          La 10.08.19 Kisapuisto
 348  10.00 Kortteliliiga - päivä                                       
 350  12.00 Juhla - marssi                        Tervetuloa !          
 
          La 10.08.19 Tirra/Torvi/Teatteri
 349  20.00 50v. - iltabileet