Lahen kortteliliiga ry.
                                          7.7.2019

***  Mix 1:

   1. Jäätävä Käsi      - Hupiveikot          0- 2  (25-42)
   2. Pekka ja Pätkä    - Napakymppi          2- 0  (42-18)
   3. Hupiveikot        - Pekka ja Pätkä      1- 1  (41-32)
   4. Napakymppi        - Jäätävä Käsi        0- 2  (18-42)
   5. Jäätävä Käsi      - Pekka ja Pätkä      0- 2  (37-42)
   6. Hupiveikot        - Napakymppi          2- 0  (42-18)

***  Mix 2:

   7. Jumantsuikka      - Antidepressantit    1- 1  (39-37)
   8. Torpedot          - Älä viitti          2- 0  (42-11)
   9. Antidepressantit  - Torpedot            1- 1  (34-39)
  10. Älä viitti        - Jumantsuikka        0- 2  (18-42)
  11. Jumantsuikka      - Torpedot            0- 2  (20-42)
  12. Antidepressantit  - Älä viitti          2- 0  (42-19)

***  Mix 3:

  13. Pari hornaa       - Tohelo ja Torvelo   1- 1  (38-39)
  14. Hämptöni          - SoSo                0- 2  (25-42)
  15. Tohelo ja Torvelo - Hämptöni            2- 0  (42-34)
  16. SoSo              - Pari hornaa         0- 2  (29-42)
  17. Pari hornaa       - Hämptöni            2- 0  (42-13)
  18. Tohelo ja Torvelo - SoSo                1- 1  (39-41)

***  Mix 4:

  19. Matinda           - 53100 LPR           0- 2  (36-42)
  20. Hämeen hitaat     - Konttoriosasto      0- 2  (24-42)
  21. 53100 LPR         - Hämeen hitaat       2- 0  (42-18)
  22. Konttoriosasto    - Matinda             2- 0  (42-25)
  23. Matinda           - Hämeen hitaat       2- 0  (42-14)
  24. 53100 LPR         - Konttoriosasto      2- 0  (42-23)

***  Bmix 1:

  25. OHO               - Cupcakes            1- 1  (40-39)
  26. OPN               - JaTi                1- 1  (40-33)
  27. Cupcakes          - OPN                 0- 2  (22-42)
  28. JaTi              - OHO                 2- 0  (42-29)
  29. OHO               - OPN                 0- 2  (32-42)
  30. Cupcakes          - JaTi                1- 1  (33-33)

***  Bmix 2:

  31. Lasinilkat        - MaDs                2- 0  (42-23)
  32. Hessu Volley      - Huihai              1- 1  (39-34)
  33. MaDs              - Hessu Volley        2- 0  (42-28)
  34. Huihai            - Lasinilkat          0- 2  (20-42)
  35. Lasinilkat        - Hessu Volley        2- 0  (42-26)
  36. MaDs              - Huihai              2- 0  (42-21)

***  Bmix 3:

  37. Arpiset polvet    - Biitsiperunat       0- 2  (3-42)
  40. Mafiosot          - Arpiset polvet      2- 0  (42-2)
  42. Biitsiperunat     - Mafiosot            2- 0  (42-32)

***  Bmix 4:

  43. Kurkkumopo        - Pätkä ja Pekka      0- 2  (17-42)
  44. Mc BerryHills     - Yhdessä             0- 2  (16-42)
  45. Pätkä ja Pekka    - Mc BerryHills       2- 0  (42-10)
  46. Yhdessä           - Kurkkumopo          2- 0  (42-23)
  47. Kurkkumopo        - Mc BerryHills       2- 0  (47-7)
  48. Pätkä ja Pekka    - Yhdessä             2- 0  (42-15)

***  MK 1:

  49. Young Guns        - Vääksyn Mylly       0- 2  (30-42)
  50. Ikimonnit         - Halinallet          0- 2  (25-42)
  51. Vääksyn Mylly     - Ikimonnit           2- 0  (42-23)
  52. Halinallet        - Young Guns          2- 0  (42-33)
  53. Young Guns        - Ikimonnit           1- 1  (41-36)
  54. Vääksyn Mylly     - Halinallet          1- 1  (39-35)

***  MK 2:

  55. RoHa              - PyryVesa            0- 2  (20-42)
  56. Capsicam          - Palosen Pojat       0- 2  (33-42)
  57. PyryVesa          - Capsicam            0- 2  (38-42)
  58. Palosen Pojat     - RoHa                2- 0  (42-17)
  59. RoHa              - Capsicam            1- 1  (37-39)
  60. PyryVesa          - Palosen Pojat       1- 1  (35-41)

***  MH 1:

  61. Hot Salsa         - Rengit              1- 1  (38-40)
  62. Sikaviisto        - Jäätävä Käsi        2- 0  (42-40)
  63. Veltto Luuska     - Sikaviisto          0- 2  (20-42)
  64. Jäätävä Käsi      - Hot Salsa           2- 0  (42-30)
  65. Rengit            - Jäätävä Käsi        1- 1  (39-40)
  66. Hot Salsa         - Veltto Luuska       1- 1  (40-41)
  67. Sikaviisto        - Hot Salsa           1- 1  (38-35)
  68. Veltto Luuska     - Rengit              0- 2  (28-42)
  69. Jäätävä Käsi      - Veltto Luuska       2- 0  (42-28)
  70. Rengit            - Sikaviisto          0- 2  (29-42)

***  MH 2:

  71. So-So             - Huhkiva Laama       0- 2  (22-42)
  72. Goatsmen          - Banaanipizza        0- 2  (28-42)
  73. Tuhlaajapojat     - Goatsmen            2- 0  (42-0)
  74. Banaanipizza      - So-So               1- 1  (39-41)
  75. Huhkiva Laama     - Banaanipizza        2- 0  (42-15)
  76. So-So             - Tuhlaajapojat       0- 2  (38-42)
  77. Goatsmen          - So-So               0- 2  (26-42)
  78. Tuhlaajapojat     - Huhkiva Laama       1- 1  (31-41)
  79. Banaanipizza      - Tuhlaajapojat       0- 2  (25-42)
  80. Huhkiva Laama     - Goatsmen            2- 0  (42-14)

***  MH 3:

  81. Ripuliranteet     - Sellunpilaajat      0- 2  (26-42)
  82. Murmanka          - Kesäkäsi            0- 2  (19-42)
  83. Sellunpilaajat    - Murmanka            2- 0  (42-18)
  84. Kesäkäsi          - Ripuliranteet       2- 0  (42-21)
  85. Ripuliranteet     - Murmanka            2- 0  (42-35)
  86. Sellunpilaajat    - Kesäkäsi            2- 0  (42-37)

***  MH 4:

  87. Kestis            - Napakymppi          2- 0  (42-26)
  88. Ytte ja Mosse     - Hiekkaa pallossa    0- 2  (34-42)
  89. Napakymppi        - Ytte ja Mosse       1- 1  (31-32)
  90. Hiekkaa pallossa  - Kestis              0- 2  (25-42)
  91. Kestis            - Ytte ja Mosse       2- 0  (42-27)
  92. Napakymppi        - Hiekkaa pallossa    2- 0  (42-37)

***  MH 5:

  93. Huipputiimi       - Mennen              1- 1  (31-39)
  95. Mennen            - TV show             0- 2  (21-42)
  97. Huipputiimi       - TV show             0- 2  (19-42)

***  MB 1:

  99. Vehkeilijät       - Nappulat            0- 2  (11-42)
 100. Rämäpallo         - Villit marjat       2- 0  (42-22)
 101. Nappulat          - Rämäpallo           0- 2  (36-42)
 102. Villit marjat     - Vehkeilijät         2- 0  (42-17)
 103. Vehkeilijät       - Rämäpallo           0- 2  (12-42)
 104. Nappulat          - Villit marjat       2- 0  (42-34)

***  MB 2:

 105. Kato              - Puukädet            2- 0  (42-21)
 106. Nito              - NC                  0- 2  (37-42)
 107. Puukädet          - Nito                2- 0  (42-20)
 108. NC                - Kato                0- 2  (13-42)
 109. Kato              - Nito                2- 0  (42-11)
 110. Puukädet          - NC                  2- 0  (42-17)

***  MB 3:

 111. Warriors          - Jäitä myssyyn       0- 2  (21-42)
 112. KJK               - WBS                 2- 0  (42-22)
 113. Jäitä myssyyn     - KJK                 1- 1  (35-38)
 114. WBS               - Warriors            1- 1  (41-39)
 115. Warriors          - KJK                 1- 1  (30-38)
 116. Jäitä myssyyn     - WBS                 2- 0  (42-25)

***  MB 4:

 117. BT Tuberculoz     - Chilihiki           0- 2  (36-42)
 118. Löysät ranteet    - Master Boys         0- 2  (34-42)
 119. Chilihiki         - Löysät ranteet      0- 2  (32-42)
 120. Master Boys       - BT Tuberculoz       1- 1  (36-36)
 121. BT Tuberculoz     - Löysät ranteet      0- 2  (30-42)
 122. Chilihiki         - Master Boys         0- 2  (28-42)

***  MB 5:

 123. Äpärät            - AC Hole III         1- 1  (36-34)
 124. Pallohukassa      - Keskiaika           2- 0  (42-34)
 125. AC Hole III       - Pallohukassa        1- 1  (37-38)
 126. Keskiaika         - Äpärät              2- 0  (42-34)
 127. Äpärät            - Pallohukassa        2- 0  (42-36)
 128. AC Hole III       - Keskiaika           1- 1  (34-41)

***  MB 6:

 129. Drunken Monkeys   - Kädettömät          2- 0  (42-22)
 130. Las Satsumas      - Hämikset            0- 2  (29-42)
 131. Kädettömät        - Las Satsumas        0- 2  (17-42)
 132. Hämikset          - Drunken Monkeys     2- 0  (42-24)
 133. Drunken Monkeys   - Las Satsumas        1- 1  (39-36)
 134. Kädettömät        - Hämikset            0- 2  (26-42)

***  MB 7:

 135. Mailmodels        - Betonikengät        1- 1  (37-35)
 136. Purosta Noustaan  - Vanunkidallas       0- 2  (21-42)
 137. Betonikengät      - Purosta Noustaan    1- 1  (41-35)
 138. Vanunkidallas     - Mailmodels          2- 0  (42-13)
 139. Mailmodels        - Purosta Noustaan    0- 2  (36-42)
 140. Betonikengät      - Vanunkidallas       1- 1  (33-39)

***  MB 8:

 141. Tanhuboys         - Rantojen miehet     0- 2  (28-42)
 142. Ruijan Paljaat    - Sydänvika           1- 1  (37-41)
 143. Rantojen miehet   - Ruijan Paljaat      2- 0  (42-24)
 144. Sydänvika         - Tanhuboys           2- 0  (42-21)
 145. Tanhuboys         - Ruijan Paljaat      0- 2  (33-42)
 146. Rantojen miehet   - Sydänvika           1- 1  (38-40)

***  MB 9:

 147. Ekmanit           - Codenssi            0- 2  (32-42)
 148. Metoo             - Kustaan Pojat       2- 0  (42-29)
 149. Codenssi          - Metoo               0- 2  (27-42)
 150. Kustaan Pojat     - Ekmanit             0- 2  (20-42)
 151. Ekmanit           - Metoo               2- 0  (42-28)
 152. Codenssi          - Kustaan Pojat       1- 1  (35-30)

***  MB 10:

 153. ASK BT            - Douple Alex         2- 0  (42-32)
 154. Muskettisoturit   - Urpot               0- 2  (35-42)
 155. Douple Alex       - Muskettisoturit     2- 0  (42-27)
 156. Urpot             - ASK BT              2- 0  (42-36)
 157. ASK BT            - Muskettisoturit     1- 1  (40-39)
 158. Douple Alex       - Urpot               0- 2  (29-42)

***  MB 11:

 159. HKKMPP            - Big Ballerz         0- 2  (36-42)
 160. Äijät+140         - Wusaa               1- 1  (38-40)
 161. Big Ballerz       - Äijät+140           2- 0  (42-30)
 162. Wusaa             - HKKMPP              0- 2  (24-42)
 163. HKKMPP            - Äijät+140           2- 0  (42-30)
 164. Big Ballerz       - Wusaa               2- 0  (42-25)

***  MB 12:

 165. Liemiset          - Herrasmiehet        0- 2  (18-42)
 166. Motiivin jämät    - Kanuuna             0- 2  (29-42)
 167. Herrasmiehet      - Motiivin jämät      0- 2  (20-42)
 168. Kanuuna           - Liemiset            2- 0  (42-15)
 169. Liemiset          - Motiivin jämät      0- 2  (19-42)
 170. Herrasmiehet      - Kanuuna             0- 2  (20-42)

***  Papi 1:

 171. Bascal            - JuPe                1- 1  (25-38)
 173. JuPe              - Karpaasit           2- 0  (42-35)
 175. Bascal            - Karpaasit           1- 1  (35-39)

***  Papi 2:

 177. Kankeet           - Kartanon Pallo      2- 0  (42-32)
 178. Kartanon Pallo    - Kaimat              1- 1  (34-31)
 179. Kaimat            - Kankeet             0- 2  (26-42)

***  NK 1:

 180. Blåndit           - Mami                0- 2  (32-42)
 181. HUPS              - Lenttislikat        2- 0  (42-31)
 182. Emmi ja Niku      - HUPS                0- 2  (34-42)
 183. Lenttislikat      - Blåndit             0- 2  (31-42)
 184. Mami              - Lenttislikat        2- 0  (42-24)
 185. Blåndit           - Emmi ja Niku        2- 0  (42-27)
 186. HUPS              - Blåndit             1- 1  (39-38)
 187. Emmi ja Niku      - Mami                0- 2  (25-42)
 188. Lenttislikat      - Emmi ja Niku        0- 2  (28-42)
 189. Mami              - HUPS                2- 0  (42-30)

***  NK 2:

 190. Jaana ja Katri    - Sekot               0- 2  (32-42)
 191. Ota sä            - Lahen Vesat         0- 2  (22-42)
 192. Sekot             - Ota sä              2- 0  (42-13)
 193. Lahen Vesat       - Jaana ja Katri      2- 0  (42-26)
 194. Jaana ja Katri    - Ota sä              2- 0  (42-22)
 195. Sekot             - Lahen Vesat         1- 1  (36-35)

***  NK 3:

 196. Skinkat           - Harinen             1- 1  (41-40)
 197. SaHa              - Og Snake            2- 0  (42-12)
 198. Harinen           - SaHa                2- 0  (42-35)
 199. Og Snake          - Skinkat             0- 2  (18-42)
 200. Skinkat           - SaHa                2- 0  (42-26)
 201. Harinen           - Og Snake            2- 0  (42-28)

***  NH 1:

 202. KylSai            - PönSkyt             2- 0  (42-16)
 203. MÖRKÖ             - Arpojat             0- 2  (15-42)
 204. PönSkyt           - MÖRKÖ               1- 1  (35-28)
 205. Arpojat           - KylSai              1- 1  (39-31)
 206. KylSai            - MÖRKÖ               2- 0  (42-27)
 207. PönSkyt           - Arpojat             0- 2  (19-42)

***  NH 2:

 208. Tarkkaa harkittu  - Kilppari ja Tatti   1- 1  (34-39)
 209. JoPaKo            - KoHuLiEmi           0- 2  (21-42)
 210. Kilppari ja Tatti - JoPaKo              2- 0  (42-29)
 211. KoHuLiEmi         - Tarkkaa harkittu    2- 0  (42-34)
 212. Tarkkaa harkittu  - JoPaKo              2- 0  (42-19)
 213. Kilppari ja Tatti - KoHuLiEmi           1- 1  (32-41)

***  Mib 1:

 214. Hoselot           - MonSin Pallo        0- 2  (29-42)
 215. Angry Freaks      - MaiRai              0- 2  (10-42)
 216. Nahjus etana      - Angry Freaks        2- 0  (42-18)
 217. MaiRai            - Hoselot             2- 0  (42-29)
 218. MonSin Pallo      - MaiRai              1- 1  (40-35)
 219. Hoselot           - Nahjus etana        1- 1  (40-35)
 220. Angry Freaks      - Hoselot             0- 2  (20-42)
 221. Nahjus etana      - MonSin Pallo        1- 1  (36-42)
 222. MaiRai            - Nahjus etana        2- 0  (42-16)
 223. MonSin Pallo      - Angry Freaks        2- 0  (42-27)

***  Mib 2:

 224. Tehotytöt         - Skorpioni tytöt     1- 1  (41-38)
 225. Kummankaa         - Hilkat              2- 0  (42-22)
 226. Skorpioni tytöt   - Kummankaa           0- 2  (35-42)
 227. Hilkat            - Tehotytöt           2- 0  (42-31)
 228. Tehotytöt         - Kummankaa           1- 1  (37-37)
 229. Skorpioni tytöt   - Hilkat              0- 2  (32-42)

***  Mib 3:

 230. Pandat            - Seuralegendat       1- 1  (40-36)
 231. Turtlesit         - Manificent Two      2- 0  (42-21)
 232. Seuralegendat     - Turtlesit           0- 2  (23-42)
 233. Manificent Two    - Pandat              0- 2  (22-42)
 234. Pandat            - Turtlesit           0- 2  (24-42)
 235. Seuralegendat     - Manificent Two      2- 0  (42-29)

***  Mib 4:

 236. Tinkersbells      - Jeggutytöt          0- 2  (14-42)
 237. ALMA              - Twix                0- 2  (32-42)
 238. Jeggutytöt        - ALMA                1- 1  (39-41)
 239. Twix              - Tinkersbells        2- 0  (42-18)
 240. Tinkersbells      - ALMA                0- 2  (10-42)
 241. Jeggutytöt        - Twix                1- 1  (38-41)

***  Mib 5:

 242. Helga ja Olga     - TD                  0- 2  (23-42)
 243. Anna ja Elsa      - Hiekan nielijät     0- 2  (27-42)
 244. TD                - Anna ja Elsa        0- 2  (16-42)
 245. Hiekan nielijät   - Helga ja Olga       2- 0  (42-9)
 246. Helga ja Olga     - Anna ja Elsa        0- 2  (13-42)
 247. TD                - Hiekan nielijät     0- 2  (16-42)

***  Mixti puolivälierät:

 248. Hupiveikot        - Konttoriosasto      2- 0  (42-26)
 249. Torpedot          - Tohelo ja Torvelo   2- 0  (49-45)
 250. Pari hornaa       - Antidepressantit    2- 0  (42-29)
 251. 53100 LPR         - Pekka ja Pätkä      1- 2  (52-53)

***  Mixti välierät:

 252. Hupiveikot        - Torpedot            0- 2  (36-48)
 253. Pari hornaa       - Pekka ja Pätkä      2- 0  (42-34)

***  Mixti pronssi:

 254. Pekka ja Pätkä    - Hupiveikot          0- 2  (19-42)

***  Mixti finaali:

 255. Torpedot          - Pari hornaa         0- 2  (30-42)

***  Baarimixti puolivälierät:

 256. OPN               - Yhdessä             0- 2  (17-42)
 257. Lasinilkat        - Mafiosot            2- 0  (42-30)
 258. Biitsiperunat     - MaDs                1- 2  (53-55)
 259. Pätkä ja Pekka    - JaTi                2- 0  (42-23)

***  Baarimixti välierät:

 260. OPN               - Lasinilkat          0- 2  (30-42)
 261. MaDs              - Pätkä ja Pekka      0- 2  (16-42)

***  Baarimixti pronssi:

 262. MaDs              - OPN                 2- 0  (42-28)

***  Baarimixti finaali:

 263. Pekka ja Pätkä    - Lasinilkat          2- 0  (42-28)

***  MK välierät:

 264. Vääksyn Mylly     - PyryVesa            2- 0  (52-36)
 265. Palosen Pojat     - Halinallet          2- 0  (42-34)

***  MK pronssi:

 266. PyryVesa          - Halinallet          2- 0  (42-19)

***  MK finaali:

 267. Vääksyn Mylly     - Palosen pojat       1- 2  (52-54)

***  MH 1-jatkokierros:

 268. Sikaviisto        - Banaanipizza        2- 0  (42-32)
 269. Mennen            - So-So               1- 2  (43-55)
 270. Tuhlaajapojat     - Rengit              2- 0  (42-26)
 271. Napakymppi        - Sellunpilaajat      0- 2  (25-42)
 272. TV Show           - Hiekkaa pallossa    2- 0  (42-24)
 273. Jäätävä Käsi      - Kesäkäsi            2- 0  (42-23)
 274. Kestit            - Huipputiimi         2- 0  (42-0)  LUOV.
 275. Hot Salsa         - Huhkiva Laama       2- 1  (48-52)

***  MH puolivälierät:

 276. Sikaviisto        - So-So               1- 2  (48-49)
 277. Tuhlaajapojat     - Sellunpilaajat      2- 0  (42-30)
 278. TV Show           - Jäätävä Käsi        2- 0  (42-34)
 279. Kestis            - Hot Salsa           2- 0  (42-28)

***  MH välierät:

 280. So-So             - Tuhlaajapojat       0- 2  (30-42)
 281. TV show           - Kestis              1- 2  (55-55)

***  MH pronssi

 282. So-So             - TV show             0- 2  (21-42)

***  MH finaali:

 283. Tuhlaajapojat     - Kestis              0- 2  (36-42)

***  MB 1-jatkokierros 1-osa:

 284. Rämäpallo         - Herrasmiehet        2- 0  (42-9)
 285. Metoo             - Sydänvika           1- 2  (50-49)
 286. Kato              - HKKMPP              2- 0  (42-24)
 287. Jäitä Myssyyn     - Douple Alex         0- 2  (41-45)
 288. Motiivin jämät    - ASK BT              2- 0  (42-23)
 289. Master Boys       - Codenssi            2- 0  (42-30)
 290. Keskiaika         - Betonikengät        2- 0  (42-25)
 291. Hämikset          - Ruijan Paljaat      2- 1  (53-45)

***  MB 1-jatkokierros 2-osa:

 292. Vanunkidallas     - Nappulat            2- 0  (42-0)  LUOV.
 293. Rantojen miehet   - Purosta Noustaan    2- 0  (42-33)
 294. Las Satsumas      - KJK                 2- 1  (51-46)
 295. Ekmanit           - Äpärät              0- 2  (33-42)
 296. Urpot             - Löysät ranteet      0- 2  (34-42)
 297. Big Ballers       - Warriors            2- 0  (43-35)
 298. Puukädet          - Pallohukassa        0- 2  (16-42)
 299. Kanuuna           - Villit marjat       2- 0  (42-25)

***  MB 2-jatkokierros:

 300. Rämäpallo         - Sydänvika           2- 1  (56-42)
 301. Kato              - Douple Alex         1- 2  (45-51)
 302. Motiivin jämät    - Master Boys         1- 2  (45-51)
 303. Keskiaika         - Hämikset            2- 0  (42-31)
 304. Vanunkidallas     - Rantojen miehet     2- 0  (42-27)
 305. Las Satsumas      - Äpärät              2- 1  (50-46)
 306. Löysät ranteet    - Big Ballerz         2- 0  (44-40)
 307. Pallohukassa      - Kanuuna             1- 2  (43-49)

***  MB puolivälierät:

 308. Rämäpallo         - Douple Alex         2- 0  (42-28)
 309. Master Boys       - Keskiaika           2- 0  (42-0)  LUOV.
 310. Vanunkidallas     - Las Satsumas        2- 0  (42-29)
 311. Löysät ranteet    - Kanuuna             1- 2  (47-54)

***  MB välierät:

 312. Rämäpallot        - Master Boys         1- 2  (47-53)
 313. Vanunkidallas     - Kanuuna             2- 1  (52-46)

***  MB pronssi:

 314. Rämäpallo         - Kanuuna             0- 2  (30-42)

***  MB finaali 2019:

 315. Master Boys       - Vanunkidallas       0- 2  (26-42)

***  Papi välierät:

 316. JuPe              - Kartanon Pallo      2- 1  (54-43)
 317. Kankeet           - Bascal              2- 0  (42-34)

***  Papi pronssi:

 318. Kartanon Pallo    - Bascal              2- 0  (42-26)

***  Papi finaali:

 319. JuPe              - Kankeet             1- 2  (56-59)

***  NK puolivälierät:

 320. Mami              - SaHa                2- 0  (42-37)
 321. Skinkat           - HUPS                2- 0  (42-22)
 322. Blåndit           - Lahen Vesat         0- 2  (30-42)
 323. Sekot             - Harinen             2- 0  (42-27)

***  NK välierät:

 324. Mami              - Skinkat             0- 2  (35-42)
 325. Lahen Vesat       - Sekot               0- 2  (24-42)

***  NK pronssi:

 326. Mami              - Lahen Vesat         0- 2  (32-42)

***  NK finaali:

 327. Skinkat           - Sekot               0- 2  (28-42)

***  NH välierät:

 328. Arpojat           - Kilppari ja Tatti   2- 1  (54-44)
 329. KoHuLiEmi         - KylSai              2- 0  (44-32)

***  NH pronssi:

 330. Kilppari ja Tatti - KylSai              2- 1  (58-58)

***  NH finaali:

 331. Arpojat           - KoHuLiEmi           1- 2  (49-55)

***  Mib 1-jatkokierros:

 332. MaiRai            - TD                
 333. Hilkat            - Jeggutytöt          0- 2  (24-42)
 334. Kummankaa         - Seuralegendat       1- 2  (43-53)
 335. Turtlesit         - Nahjus etana        2- 0  (45-31)
 336. Pandat            - Anna ja Elsa        0- 2  (36-42)
 337. MonSin Pallo      - ALMA                0- 2  (13-42)
 338. Twix              - Tehotytöt           2- 0  (42-17)
 339. Hoselot           - Hiekan nielijät     0- 2  (23-43)

***  Mib puolivälierät:

 340. MaiRai            - Jeggutytöt          2- 0  (42-0)  LUOV.
 341. Seuralegendat     - Turtlesit           0- 2  (26-42)
 342. Anna ja Elsa      - ALMA                0- 2  (25-42)
 343. Twix              - Hiekan nielijät     2- 1  (53-46)

***  Mib välierät:

 344. MaiRai            - Turtlesit           2- 0  (42-36)
 345. ALMA              - Twix                2- 0  (42-34)

***  Mib pronssi:

 346. Turtlesit         - Twix                1- 2  (42-56)

***  Mib finaali:

 347. MaiRai            - ALMA                2- 0  (42-22)