Lahden Kortteliliiga
                                          30.4.2020

  ***  SARJAT: 1-27
 
          La 19.09.20 SOL Areena 1
 211  18.30 Seivästäjät - Kytölän Pallo                    Gremo
 212  19.30 Gremo - Pehmeet Jalat                          Seivästäjät
 271  20.30 siirto - vara                   *              *
 
          La 19.09.20 SOL Areena 3
 173  17.00 Los Ilonas - VeKu                              HRB Sharks
 174  18.00 HRB Sharks - Pikku Hanhi                       Perusvuoro
 235  19.00 Eläkeläiset - Perusvuoro                       Pikku Hanhi
 236  20.00 Org Ilonas - Alan Miehet                       Eläkeläiset
 
          Su 20.09.20 SOL Areena 1
 259  18.30 Genes Ball - Tähtipallo                        Hurjat Ukot
 260  19.30 Hurjat Ukot - Gremon Pallo                     Tähtipallo
 233  20.30 Perusvuoro - Org Ilonas                        Gremo
 
          La 26.09.20 SOL Areena 1
 223  18.30 BeachBums - Löysä Pitkä                        Zirocco
 224  19.30 Zirocco - Stalatube                            Beachbums
 273  20.30 siirto - vara                   *              *
 
          La 26.09.20 SOL Areena 3
 187  17.00 Jäppärä - Luukkumiehet                         Keittiövalinta
 188  18.00 Keittiövalinta - Neliveto                      Jäppärä
 199  19.00 SHW - Flyers                                   Kartano
 200  20.00 Kartanon Pallo - Riihikontti                   SHW
 
          Su 27.09.20 SOL Areena 1
 247  18.30 Mega-50 - X-Ball                               Sir Ilonas
 248  19.30 HRB Sharks-50 - Sir Ilonas                     Megaboys
 274  20.30 siirto - vara                   *              *
 
          La 03.10.20 SOL Areena 1
 237  18.30 Eläkeläiset - Org Ilonas                       Tähtipallo
 238  19.30 Alan Miehet - Perusvuoro                       Janipoi
 275  20.30 siirto - vara                   *              *
 
          La 03.10.20 SOL Areena 3
 175  17.00 Los Ilonas - HRB Sharks                        Pikku Hanhi
 176  18.00 Pikku Hanhi - VeKu                             Los Ilonas
 213  19.00 Seivästäjät - Gremo                            Pehmeet Jalat
 214  20.00 Pehmeet Jalat - Kytölän Pallo                  Seivästäjät
 
          Su 04.10.20 SOL Areena 1
 261  18.30 Genes Ball - Hurjat Ukot                       Tähtipallo
 262  19.30 Gremon Pallo - Tähtipallo                      Hurjat Ukot
 276  20.30 siirto - vara                   *              *
 
          La 10.10.20 SOL Areena
 202  10.00 2jatko 1. - 2jatko 2.                          2fin
 225  10.00 3jatko 3. - 3jatko 4.                          3pronssi
 201  10.00 2jatko 3. - 2jatko 4.                          2prons
 226  10.00 3jatko 1. - 3jatko 2.                          3fin
 
          Su 11.10.20 SOL Areena
 249  10.00 Papjatko 3. - Papjatko 4.                      papprons
 250  10.00 Papjatko 1. - Papjatko 2.                      papfin
 
          La 17.10.20 SOL Areena
 178  10.00 Mestis 1. - Mestis 2.                          mesufinaali
 177  10.00 Mestis 3. - Mestis 4.                          mesuprons
 189  10.00 Ykkönen 3. - Ykkönen 4.                        1prons
 190  10.00 Ykkönen 1. - Ykkönen 2.                        1fin