Lahen kortteliliiga ry.                                                       

Ottelutulokset 26.10.2021 21:25

Energiahalli A-lohko:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 1 Poijjaat - Koplan Muorit 2 Karhukopla - Liekinheittäjät 3 VTR - Ns.Liekki 4 Puhisijat - Marjat ______________________________________________________________________________ 2. kierros 5 Marjat - VTR 6 Ns.Liekki - Karhukopla 7 Liekinheittäjät - Poijjaat 8 Koplan Muorit - Kipeet Ukkelit ______________________________________________________________________________ 3. kierros 9 Kipeet Ukkelit - Liekinheittäjät 10 Poijjaat - Ns.Liekki 11 Karhukopla - Marjat 12 VTR - Puhisijat ______________________________________________________________________________ 4. kierros 13 Puhisijat - Karhukopla 14 Marjat - Poijjaat 15 Ns.Liekki - Kipeet Ukkelit 16 Liekinheittäjät - Koplan Muorit ______________________________________________________________________________ 5. kierros 17 Koplan Muorit - Ns.Liekki 18 Kipeet Ukkelit - Marjat 19 Poijjaat - Puhisijat 20 Karhukopla - VTR ______________________________________________________________________________ 6. kierros 21 VTR - Poijjaat 22 Puhisijat - Kipeet Ukkelit 23 Marjat - Koplan Muorit 24 Ns.Liekki - Liekinheittäjät ______________________________________________________________________________ 7. kierros 25 Liekinheittäjät - Marjat 26 Koplan Muorit - Puhisijat 27 Kipeet Ukkelit - VTR 28 Poijjaat - Karhukopla ______________________________________________________________________________ 8. kierros 29 Karhukopla - Kipeet Ukkelit 30 VTR - Koplan Muorit 31 Puhisijat - Liekinheittäjät 32 Marjat - Ns.Liekki ______________________________________________________________________________ 9. kierros 33 Ns.Liekki - Puhisijat 34 Liekinheittäjät - VTR 35 Koplan Muorit - Karhukopla 36 Kipeet Ukkelit - Poijjaat

Energiahalli B-lohko:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 37 Lasvel Farmi - Mölkvistit 38 MK Lahti - YKK 39 SanDels - Tarkkis 40 Assan Ball - Varma kakkonen ______________________________________________________________________________ 2. kierros 41 Varma kakkonen - SanDels 42 Tarkkis - MK Lahti 43 YKK - Lasvel Farmi 44 Mölkvistit - Kaameet Konnat ______________________________________________________________________________ 3. kierros 45 Kaameet Konnat - YKK 46 Lasvel Farmi - Tarkkis 47 MK Lahti - Varma kakkonen 48 SanDels - Assan Ball ______________________________________________________________________________ 4. kierros 49 Assan Ball - MK Lahti 50 Varma kakkonen - Lasvel Farmi 51 Tarkkis - Kaameet Konnat 52 YKK - Mölkvistit ______________________________________________________________________________ 5. kierros 53 Mölkvistit - Tarkkis 54 Kaameet Konnat - Varma kakkonen 55 Lasvel Farmi - Assan Ball 56 MK Lahti - SanDels ______________________________________________________________________________ 6. kierros 57 SanDels - Lasvel Farmi 58 Assan Ball - Kaameet Konnat 59 Varma kakkonen - Mölkvistit 60 Tarkkis - YKK ______________________________________________________________________________ 7. kierros 61 YKK - Varma kakkonen 62 Mölkvistit - Assan Ball 63 Kaameet Konnat - SanDels 64 Lasvel Farmi - MK Lahti ______________________________________________________________________________ 8. kierros 65 MK Lahti - Kaameet Konnat 66 SanDels - Mölkvistit 67 Assan Ball - YKK 68 Varma kakkonen - Tarkkis ______________________________________________________________________________ 9. kierros 69 Tarkkis - Assan Ball 70 YKK - SanDels 71 Mölkvistit - MK Lahti 72 Kaameet Konnat - Lasvel Farmi

Energiahalli C-lohko:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 73 LASVEL - Team Kaato 74 Säkä Team - SiTi 75 YKK Taikurit - Ruutiukot 76 Team Kaatajat - Team Tuppi ______________________________________________________________________________ 2. kierros 77 Team Tuppi - YKK Taikurit 78 Ruutiukot - Säkä Team 79 SiTi - LASVEL 80 Team Kaato - Maestro ______________________________________________________________________________ 3. kierros 81 Maestro - SiTi 82 LASVEL - Ruutiukot 83 Säkä Team - Team Tuppi 84 YKK Taikurit - Team Kaatajat ______________________________________________________________________________ 4. kierros 85 Team Kaatajat - Säkä Team 86 Team Tuppi - LASVEL 87 Ruutiukot - Maestro 88 SiTi - Team Kaato ______________________________________________________________________________ 5. kierros 89 Team Kaato - Ruutiukot 90 Maestro - Team Tuppi 91 LASVEL - Team Kaatajat 92 Säkä Team - YKK Taikurit ______________________________________________________________________________ 6. kierros 93 YKK Taikurit - LASVEL 94 Team Kaatajat - Maestro 95 Team Tuppi - Team Kaato 96 Ruutiukot - SiTi ______________________________________________________________________________ 7. kierros 97 SiTi - Team Tuppi 98 Team Kaato - Team Kaatajat 99 Maestro - YKK Taikurit 100 LASVEL - Säkä Team ______________________________________________________________________________ 8. kierros 101 Säkä Team - Maestro 102 YKK Taikurit - Team Kaato 103 Team Kaatajat - SiTi 104 Team Tuppi - Ruutiukot ______________________________________________________________________________ 9. kierros 105 Ruutiukot - Team Kaatajat 106 SiTi - YKK Taikurit 107 Team Kaato - Säkä Team 108 Maestro - LASVEL

Muurainhalli A-lohko:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 109 Maestro - Pakka 110 Tappara - MK Lahti 111 Kaameet Konnat - Halko hukassa 112 Nollatoleranssi - Team Lokki ______________________________________________________________________________ 2. kierros 113 Nollatoleranssi - Pakka 114 Team Lokki - Kaameet Konnat 115 Halko hukassa - Tappara 116 MK Lahti - Maestro ______________________________________________________________________________ 3. kierros 117 Pakka - MK Lahti 118 Maestro - Halko hukassa 119 Tappara - Team Lokki 120 Kaameet Konnat - Nollatoleranssi ______________________________________________________________________________ 4. kierros 121 Halko hukassa - Pakka 122 MK Lahti - Team Lokki 123 Maestro - Nollatoleranssi 124 Tappara - Kaameet Konnat ______________________________________________________________________________ 5. kierros 125 Pakka - Kaameet Konnat 126 Nollatoleranssi - Tappara 127 Team Lokki - Maestro 128 Halko hukassa - MK Lahti ______________________________________________________________________________ 6. kierros 129 Tappara - Pakka 130 Kaameet Konnat - Maestro 131 Nollatoleranssi - MK Lahti 132 Team Lokki - Halko hukassa ______________________________________________________________________________ 7. kierros 133 Pakka - Team Lokki 134 Halko hukassa - Nollatoleranssi 135 MK Lahti - Kaameet Konnat 136 Maestro - Tappara

Muurainhalli B-lohko:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 137 MustaSurma - A1-Automaailma.fi 138 Loukku - VTR 139 Team Kaato - LASVEL ______________________________________________________________________________ 2. kierros 140 LASVEL - Loukku 141 VTR - MustaSurma 142 A1-Automaailma.fi - Point Pub ______________________________________________________________________________ 3. kierros 143 Point Pub - VTR 144 MustaSurma - LASVEL 145 Loukku - Team Kaato ______________________________________________________________________________ 4. kierros 146 Team Kaato - MustaSurma 147 LASVEL - Point Pub 148 VTR - A1-Automaailma.fi ______________________________________________________________________________ 5. kierros 149 A1-Automaailma.fi - LASVEL 150 Point Pub - Team Kaato 151 MustaSurma - Loukku ______________________________________________________________________________ 6. kierros 152 Loukku - Point Pub 153 Team Kaato - A1-Automaailma.fi 154 LASVEL - VTR ______________________________________________________________________________ 7. kierros 155 VTR - Team Kaato 156 A1-Automaailma.fi - Loukku 157 Point Pub - MustaSurma

Energiahalli ykkönen:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 158 Energia C3 - Energia B2 159 Energia A3 - Energia C1 160 Energia B1 - Energia A2 161 Energia B3 - Energia C2 ______________________________________________________________________________ 2. kierros 162 Energia C2 - Energia B1 163 Energia A2 - Energia A3 164 Energia C1 - Energia C3 165 Energia B2 - Energia A1 ______________________________________________________________________________ 3. kierros 166 Energia A1 - Energia C1 167 Energia C3 - Energia A2 168 Energia A3 - Energia C2 169 Energia B1 - Energia B3 ______________________________________________________________________________ 4. kierros 170 Energia B3 - Energia A3 171 Energia C2 - Energia C3 172 Energia A2 - Energia A1 173 Energia C1 - Energia B2 ______________________________________________________________________________ 5. kierros 174 Energia B2 - Energia A2 175 Energia A1 - Energia C2 176 Energia C3 - Energia B3 177 Energia A3 - Energia B1 ______________________________________________________________________________ 6. kierros 178 Energia B1 - Energia C3 179 Energia B3 - Energia A1 180 Energia C2 - Energia B2 181 Energia A2 - Energia C1 ______________________________________________________________________________ 7. kierros 182 Energia C1 - Energia C2 183 Energia B2 - Energia B3 184 Energia A1 - Energia B1 185 Energia C3 - Energia A3 ______________________________________________________________________________ 8. kierros 186 Energia A3 - Energia A1 187 Energia B1 - Energia B2 188 Energia B3 - Energia C1 189 Energia C2 - Energia A2 ______________________________________________________________________________ 9. kierros 190 Energia A2 - Energia B3 191 Energia C1 - Energia B1 192 Energia B2 - Energia A3 193 Energia A1 - Energia C3

Energiahalli kakkonen:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 194 Energia C6 - Energia B6 195 Energia C4 - Energia A6 196 Energia B4 - Energia A5 197 Energia B5 - Energia C5 ______________________________________________________________________________ 2. kierros 198 Energia C5 - Energia B4 199 Energia A5 - Energia C4 200 Energia A6 - Energia C6 201 Energia B6 - Energia A4 ______________________________________________________________________________ 3. kierros 202 Energia A4 - Energia A6 203 Energia C6 - Energia A5 204 Energia C4 - Energia C5 205 Energia B4 - Energia B5 ______________________________________________________________________________ 4. kierros 206 Energia B5 - Energia C4 207 Energia C5 - Energia C6 208 Energia A5 - Energia A4 209 Energia A6 - Energia B6 ______________________________________________________________________________ 5. kierros 210 Energia B6 - Energia A5 211 Energia A4 - Energia C5 212 Energia C6 - Energia B5 213 Energia C4 - Energia B4 ______________________________________________________________________________ 6. kierros 214 Energia B4 - Energia C6 215 Energia B5 - Energia A4 216 Energia C5 - Energia B6 217 Energia A5 - Energia A6 ______________________________________________________________________________ 7. kierros 218 Energia A6 - Energia C5 219 Energia B6 - Energia B5 220 Energia A4 - Energia B4 221 Energia C6 - Energia C4 ______________________________________________________________________________ 8. kierros 222 Energia C4 - Energia A4 223 Energia B4 - Energia B6 224 Energia B5 - Energia A6 225 Energia C5 - Energia A5 ______________________________________________________________________________ 9. kierros 226 Energia A5 - Energia B5 227 Energia A6 - Energia B4 228 Energia B6 - Energia C4 229 Energia A4 - Energia C6

Energiahalli kolmonen:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 230 Energia B8 - Energia A9 231 Energia C7 - Energia B7 232 Energia A7 - Energia C8 233 Energia B9 - Energia A8 ______________________________________________________________________________ 2. kierros 234 Energia A8 - Energia A7 235 Energia C8 - Energia C7 236 Energia B7 - Energia B8 237 Energia A9 - Energia C9 ______________________________________________________________________________ 3. kierros 238 Energia C9 - Energia B7 239 Energia B8 - Energia C8 240 Energia C7 - Energia A8 241 Energia A7 - Energia B9 ______________________________________________________________________________ 4. kierros 242 Energia B9 - Energia C7 243 Energia A8 - Energia B8 244 Energia C8 - Energia C9 245 Energia B7 - Energia A9 ______________________________________________________________________________ 5. kierros 246 Energia A9 - Energia C8 247 Energia C9 - Energia A8 248 Energia B8 - Energia B9 249 Energia C7 - Energia A7 ______________________________________________________________________________ 6. kierros 250 Energia A7 - Energia B8 251 Energia B9 - Energia C9 252 Energia A8 - Energia A9 253 Energia C8 - Energia B7 ______________________________________________________________________________ 7. kierros 254 Energia B7 - Energia A8 255 Energia A9 - Energia B9 256 Energia C9 - Energia A7 257 Energia B8 - Energia C7 ______________________________________________________________________________ 8. kierros 258 Energia C7 - Energia C9 259 Energia A7 - Energia A9 260 Energia B9 - Energia B7 261 Energia A8 - Energia C8 ______________________________________________________________________________ 9. kierros 262 Energia C8 - Energia B9 263 Energia B7 - Energia A7 264 Energia A9 - Energia C7 265 Energia C9 - Energia B8

Muurainhalli ykkönen:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 266 Muurainhalli B4 - Muurainhalli A1 267 Muurainhalli B1 - Muurainhalli A4 268 Muurainhalli B3 - Muurainhalli A2 269 Muurainhalli B2 - Muurainhalli A3 ______________________________________________________________________________ 2. kierros 270 Muurainhalli B2 - Muurainhalli A1 271 Muurainhalli A3 - Muurainhalli B3 272 Muurainhalli A2 - Muurainhalli B1 273 Muurainhalli A4 - Muurainhalli B4 ______________________________________________________________________________ 3. kierros 274 Muurainhalli A1 - Muurainhalli A4 275 Muurainhalli B4 - Muurainhalli A2 276 Muurainhalli B1 - Muurainhalli A3 277 Muurainhalli B3 - Muurainhalli B2 ______________________________________________________________________________ 4. kierros 278 Muurainhalli A2 - Muurainhalli A1 279 Muurainhalli A4 - Muurainhalli A3 280 Muurainhalli B4 - Muurainhalli B2 281 Muurainhalli B1 - Muurainhalli B3 ______________________________________________________________________________ 5. kierros 282 Muurainhalli A1 - Muurainhalli B3 283 Muurainhalli B2 - Muurainhalli B1 284 Muurainhalli A3 - Muurainhalli B4 285 Muurainhalli A2 - Muurainhalli A4 ______________________________________________________________________________ 6. kierros 286 Muurainhalli B1 - Muurainhalli A1 287 Muurainhalli B3 - Muurainhalli B4 288 Muurainhalli B2 - Muurainhalli A4 289 Muurainhalli A3 - Muurainhalli A2 ______________________________________________________________________________ 7. kierros 290 Muurainhalli A1 - Muurainhalli A3 291 Muurainhalli A2 - Muurainhalli B2 292 Muurainhalli A4 - Muurainhalli B3 293 Muurainhalli B4 - Muurainhalli B1

Muurainhalli kakkonen:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 294 Muurainhalli B7 - Muurainhalli A8 295 Muurainhalli B5 - Muurainhalli A6 296 Muurainhalli B6 - Muurainhalli A7 ______________________________________________________________________________ 2. kierros 297 Muurainhalli A7 - Muurainhalli B5 298 Muurainhalli A6 - Muurainhalli B7 299 Muurainhalli A8 - Muurainhalli A5 ______________________________________________________________________________ 3. kierros 300 Muurainhalli A5 - Muurainhalli A6 301 Muurainhalli B7 - Muurainhalli A7 302 Muurainhalli B5 - Muurainhalli B6 ______________________________________________________________________________ 4. kierros 303 Muurainhalli B6 - Muurainhalli B7 304 Muurainhalli A7 - Muurainhalli A5 305 Muurainhalli A6 - Muurainhalli A8 ______________________________________________________________________________ 5. kierros 306 Muurainhalli A8 - Muurainhalli A7 307 Muurainhalli A5 - Muurainhalli B6 308 Muurainhalli B7 - Muurainhalli B5 ______________________________________________________________________________ 6. kierros 309 Muurainhalli B5 - Muurainhalli A5 310 Muurainhalli B6 - Muurainhalli A8 311 Muurainhalli A7 - Muurainhalli A6 ______________________________________________________________________________ 7. kierros 312 Muurainhalli A6 - Muurainhalli B6 313 Muurainhalli A8 - Muurainhalli B5 314 Muurainhalli A5 - Muurainhalli B7

Energiahalli ykkönen välierät:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 315 Energia ykkönen 1. - Energia ykkönen 4. 316 Energia ykkönen 2. - Energia ykkönen 3.

Energiahalli ykkönen pronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 317 Energia ykkönen välierä - hävinneet

Energiahalli ykkönen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 318 Energia ykkösen - välierävoittajat

Energiahalli kakkosen välierät:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 319 Energia kakkonen 1. - Energia kakkonen 4. 320 Energia kakkonen 2. - Energia kakkonen 3.

Energiahalli kakkonen pronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 321 Energia kakkonen välierä - hävinneet

Energiahalli kakkonen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 322 Energia kakkosen välierä - voittajat

Energiahalli kolmosen välierät:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 323 Energia kolmonen 1. - Energia kolmonen 4. 324 Energia kolmonen 2. - Energia kolmonen 3.

Energiahalli kolmonen pronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 325 Energia kolmonen välierä - hävinneet

Energiahalli kolmonen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 326 Energia kolmosen välierä - voittajat

Muurainhalli ykkönen välierät:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 327 Muurainhalli ykkönen 1. - Muurainhalli ykkönen 4. 328 Muurainhalli ykkönen 2. - Muurainhalli ykkönen 3.

Muurainhalli ykkönen pronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 329 Muurainhalli ykkönen - välierähävinneet

Muurainhalli ykkönen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 330 Muurainhalli ykkösen - välierävoittajat

Muurainhalli kakkonen välierät:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 331 Muurainhalli kakkonen 1. - Muurainhalli kakkonen 4. 332 Muurainhalli kakkonen 2. - Muurainhalli kakkonen 3.

Muurainhalli kakkonen pronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 333 Muurainhalli kakkonen - välierähävinneet

Muurainhalli kakkonen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 334 Muurainhalli kakkosen - välierävoittajat