2.11.2019 21:19

Lahen kortteliliiga ry. Tupamölkyn SM 2019

Otteluohjelma 2.11.2019 21:19

la 02.11.19 Kenttä 1
1 Löysät ranteet - LTP Poijjaat
3 Hiiumaa 2 - Kymiläiset Farmi 3
5 Aajii - Löysät ranteet
7 LTP Poijjaat - Hiiumaa 2
9 Kymiläiset Farmi 3 - Aajii
106 Hiiumaa - TAJU
108 AnSa - Juhat ja Pekat
110 King & Queen - Hiiumaa
112 TAJU - AnSa
114 Juhat ja Pekat - King & Queen
la 02.11.19 Kenttä 2
2 Hiiumaa 2 - Aajii
4 Aajii - LTP Poijjaat
6 LTP Poijjaat - Kymiläiset Farmi 3
8 Kymiläiset Farmi 3 - Löysät ranteet
10 Löysät ranteet - Hiiumaa 2
107 AnSa - King & Queen
109 King & Queen - TAJU
111 TAJU - Juhat ja Pekat
113 Juhat ja Pekat - Hiiumaa
115 Hiiumaa - AnSa
la 02.11.19 Kenttä 3
11 TAJU - Liekin Likat
13 Esse - Nokia
15 SanDels - TAJU
17 Liekin Likat - Esse
19 Nokia - SanDels
116 Ilon kautta - Hiiumaa 2
118 Woodi - Fipa
120 Liekin Likat - Ilon kautta
122 Hiiumaa 2 - Woodi
124 Fipa - Liekin Likat
la 02.11.19 Kenttä 4
12 Esse - SanDels
14 SanDels - Liekin Likat
16 Liekin Likat - Nokia
18 Nokia - TAJU
20 TAJU - Esse
117 Woodi - Liekin Likat
119 Liekin Likat - Hiiumaa 2
121 Hiiumaa 2 - Fipa
123 Fipa - Ilon kautta
125 Ilon kautta - Woodi
la 02.11.19 Kenttä 5
21 King & Queen - Lasvel
23 Koukkupolvet - Ässäpari
25 VTR - King & Queen
27 Lasvel - Koukkupolvet
29 Ässäpari - VTR
126 Lasvel - Nokia
128 Tase - Eesti 2
130 Pörröinen kuksaus - Lasvel
132 Nokia - Tase
134 Eesti 2 - Pörröinen kuksaus
la 02.11.19 Kenttä 6
22 Koukkupolvet - VTR
24 VTR - Lasvel
26 Lasvel - Ässäpari
28 Ässäpari - King & Queen
30 King & Queen - Koukkupolvet
127 Tase - Pörröinen kuksaus
129 Pörröinen kuksaus - Nokia
131 Nokia - Eesti 2
133 Eesti 2 - Lasvel
135 Lasvel - Tase
la 02.11.19 Kenttä 7
31 Fipa - Tase
33 Janetzkin MaJa - Zeus
35 Täydelliset Tunarit - Fipa
37 Tase - Janetzkin MaJa
39 Zeus - Täydelliset Tunarit
la 02.11.19 Kenttä 8
32 Janetzkin MaJa - Täydelliset Tunarit
34 Täydelliset Tunarit - Tase
36 Tase - Zeus
38 Zeus - Fipa
40 Fipa - Janetzkin MaJa
la 02.11.19 Kenttä 9
41 Mikswin - Vanhat tangoojat
43 Jeggu Janetzki - Janetzki 1-59
45 Lyylit - Mikswin
47 Vanhat tangoojat - Jeggu Janetzki
49 Janetzki 1-59 - Lyylit
la 02.11.19 Kenttä 10
42 Jeggu Janetzki - Lyylit
44 Lyylit - Vanhat tangoojat
46 Vanhat tangoojat - Janetzki 1-59
48 Janetzki 1-59 - Mikswin
50 Mikswin - Jeggu Janetzki
la 02.11.19 Kenttä 11
51 Eesti 2 - Pink Ladyt
53 Rotweilers - Eesti 1
55 Eesti 3 - Eesti 2
57 Pink Ladyt - Rotweilers
59 Eesti 1 - Eesti 3
la 02.11.19 Kenttä 12
52 Rotweilers - Eesti 3
54 Eesti 3 - Pink Ladyt
56 Pink Ladyt - Eesti 1
58 Eesti 1 - Eesti 2
60 Eesti 2 - Rotweilers
la 02.11.19 Kenttä 13
61 Tupajumit - AnSa
63 Liekin Ketut - Ilon kautta
65 Möysän Mesut - Tupajumit
67 AnSa - Liekin Ketut
69 Ilon kautta - Möysän Mesut
la 02.11.19 Kenttä 14
62 Liekin Ketut - Möysän Mesut
64 Möysän Mesut - AnSa
66 AnSa - Ilon kautta
68 Ilon kautta - Tupajumit
70 Tupajumit - Liekin Ketut
la 02.11.19 Kenttä 15
71 Juhat ja Pekat - Team Tiima
73 JouSka - Mysteeri
75 Kymiläiset - Juhat ja Pekat
77 Team Tiima - JouSka
79 Mysteeri - Kymiläiset
la 02.11.19 Kenttä 16
72 JouSka - Kymiläiset
74 Kymiläiset - Team Tiima
76 Team Tiima - Mysteeri
78 Mysteeri - Juhat ja Pekat
80 Juhat ja Pekat - JouSka
la 02.11.19 Kenttä 17
81 Hiiumaa - Saaremaa
83 Tunarit - Woodi
85 Pyllistäjät - Hiiumaa
87 Saaremaa - Tunarit
89 Woodi - Pyllistäjät
la 02.11.19 Kenttä 18
82 Tunarit - Pyllistäjät
84 Pyllistäjät - Saaremaa
86 Saaremaa - Woodi
88 Woodi - Hiiumaa
90 Hiiumaa - Tunarit
la 02.11.19 Kenttä 19
91 SeppoKari - Janetzkin AC/DC
94 Janetzkin AC/DC - HMS Pienin tarkkuus
97 Oppipojat - Janetzkin AC/DC
100 Janetzkin AC/DC - Pörröinen kuksaus
103 Vettynyt Halko - Janetzkin AC/DC
la 02.11.19 Kenttä 20
92 HMS Pienin tarkkuus - Vettynyt Halko
95 Oppipojat - SeppoKari
98 Pörröinen kuksaus - HMS Pienin tarkkuus
101 Vettynyt Halko - Oppipojat
104 SeppoKari - Pörröinen kuksaus
la 02.11.19 Kenttä 21
93 Oppipojat - Pörröinen kuksaus
96 Pörröinen kuksaus - Vettynyt Halko
99 Vettynyt Halko - SeppoKari
102 SeppoKari - HMS Pienin tarkkuus
105 HMS Pienin tarkkuus - Oppipojat