Lahden Kortteliliiga
                                          14.11.2019

  Duuniykkönen:

Uponor             5   3  2  0   27- 22   8
Lahen koulut       4   3  1  0   29- 12   7
Alfaroc            5   2  3  0   30- 15   7
PHHYKY             5   3  0  2   21- 21   6
Telia              5   1  3  1   25- 22   5
Ramboll            5   2  1  2   27- 31   5
Peikko             5   2  1  2   19- 25   5
Koskisen Oy        5   1  1  3   23- 29   3
SOE                4   1  0  3   18- 19   2
Stalatube          5   0  0  5   17- 40   0


Duuniykkönen:  PISTEPÖRSSI

  1.  14 (10+ 4) Ijäs Kasperi         Alfaroc
  2.  11 ( 6+ 5) Partio Mikko         PHHYKY
  3.     ( 2+ 9) Laine Oskari         Telia
  4.  10 ( 7+ 3) Mäkinen Jouni        Ramboll
  5.     ( 6+ 4) Ruponen Sami         Alfaroc
  6.     ( 5+ 5) Salonen Axel         Lahen koulut
  7.   9 ( 8+ 1) Hokkanen Jere        Telia
  8.     ( 5+ 4) Koski Allu           Koskisen Oy
  9.   8 ( 6+ 2) Viitanen Mika        Alfaroc
 10.     ( 5+ 3) Kannelniemi Janne    Koskisen Oy
 11.             Savolainen Niko      Lahen koulut
 12.     ( 4+ 4) Laurikka Kari        Peikko
 13.     ( 2+ 6) Tuominen Lauri       Ramboll
 14.   7 ( 6+ 1) Silaste Samu         Lahen koulut
 15.     ( 3+ 4) Kokki Arto           Peikko
 16.             Vaittinen Anssi      Ramboll
 17.   6 ( 5+ 1) Kuru Tuomas          PHHYKY
 18.     ( 4+ 2) Juurinen Anssi       Uponor
 19.             Juurinen Tero        Uponor
 20.             Tarvainen Lasse      Alfaroc
 21.             Virolainen Jarkko    Lahen koulut
 22.     ( 3+ 3) Muukkonen Sampo      Stalatube
 23.     ( 2+ 4) Salo Riku            Lahen koulut
 24.             Silvennoinen Petri   Stalatube
 25.             Viitanen Toni        Alfaroc
 26.     ( 1+ 5) Termonen Miikka      Uponor
 27.   5 ( 5+ 0) Lahtola Tuomas       Telia
 28.             Mikkola Harri        Uponor
 29.     ( 4+ 1) Näveri Vili          SOE
 30.             Peltola Teemu        Telia
 31.     ( 3+ 2) Siltanen Timo        SOE
 32.     ( 2+ 3) Asunmaa Tapio        Telia
 33.             Koponen Ville        Uponor
 34.     ( 1+ 4) Eerola Janne         Uponor
 35.             Mylly Niki           Alfaroc
 36.   4 ( 3+ 1) Enqvist Mikko        Koskisen Oy
 37.             Hakala Nuutti        Ramboll
 38.             Sj                   Peikko
 39.     ( 2+ 2) Karjalainen Juha     Uponor
 40.             Mäkelä Jere          Koskisen Oy
 41.             Tyrväinen Sami       Ramboll
 42.             Utriainen A-J        PHHYKY
 43.     ( 1+ 3) Kuiri Mika           PHHYKY
 44.             Vanhala Pim          Stalatube
 45.     ( 0+ 4) Rautkivi Riku        Alfaroc
 46.   3 ( 3+ 0) Anttila Jarmo        Stalatube
 47.             Haapasalo Anne       SOE
 48.             Katajainen Tomi      Peikko
 49.             Majamaa Joni         Uponor
 50.             Sutinen Joni         Uponor
 51.     ( 2+ 1) Juurikka Jussi       Lahen koulut
 52.             Kiuru Juha           Stalatube
 53.             Koivulahti Konsta    SOE
 54.             Kokko Aki            Uponor
 55.             Nevalainen Arto      Telia
 56.             Nieminen Mika        Stalatube
 57.             Waltari Martti       Ramboll
 58.     ( 1+ 2) Houni Janne          Ramboll
 59.             Korhonen Mikko       Koskisen Oy
 60.             Niemi Riku           Telia
 61.             Nieminen Joonas      Koskisen Oy
 62.             Nurmi Joni           Ramboll
 63.             Ojala Jani           Lahen koulut
 64.             Partanen Ari         PHHYKY
 65.             Rajala Joonas        PHHYKY
 66.             Rajaniemi Ari        Lahen koulut
 67.             Saario Juha          Ramboll
 68.             Sipilä Jarmo         SOE
 69.             Soininen Sami        Telia
 70.   2 ( 2+ 0) Auroila J P          PHHYKY
 71.             Huttunen Nino        Koskisen Oy
 72.             Härkönen Tomi        Koskisen Oy
 73.             Kautto Perttu        Ramboll
 74.             Laamanen Jani        SOE
 75.             Poutiainen Jarmo     Peikko
 76.             Urpalainen Marko     Stalatube
 77.     ( 1+ 1) Kaipainen Ilkka      Peikko
 78.             Liukkonen Jussi      Alfaroc
 79.             Mikkola Janne        Uponor
 80.             Mäenrinne Mirko      Koskisen Oy
 81.             Nykänen Jukka        Peikko
 82.             Ruhanen Arttu        Ramboll
 83.             Salo Ilkka           SOE
 84.             Tirkkonen Olli       PHHYKY
 85.     ( 0+ 2) Haara Ville          Lahen koulut
 86.             Jokela Joni          SOE
 87.             Saajala Joonas       Stalatube
 88.             Seppä Teemu          SOE
 89.             Teliranta Mika       Uponor
 90.             Toivonen Joni        Koskisen Oy
 91.   1 ( 1+ 0) Aaltonen Teuvo       Ramboll
 92.             Heikkinen Tero       Lahen koulut
 93.             Heino Mika           Stalatube
 94.             Kautiainen Kristian  Peikko
 95.             Korhonen Jani        Koskisen Oy
 96.             Kulppi Seppo         Lahen koulut
 97.             Nyman Mika           PHHYKY
 98.             Sikiö Timo           Ramboll
 99.             Siponen Eerik        SOE
100.             Syrjäniemi Riku      Lahen koulut
101.             Vaitti Anssi         Stalatube
102.             Vastustaja Oma       PHHYKY
103.             Vuorimaaa Jesse      SOE
104.             Yrjölä Jaakko        Peikko
105.     ( 0+ 1) Aronen Kim           SOE
106.             Haapala Sakari       Peikko
107.             Himanen Juha         Lahen koulut
108.             Huovinen Topias      Telia
109.             Hämäläinen Petri     PHHYKY
110.             Kohvakka Vesa        Telia
111.             Kokkonen Timo        SOE
112.             Koski Joonas         SOE
113.             Kytömäki Kalle       Telia
114.             Laine Sami           Lahen koulut
115.             Laitinen Onni        Alfaroc
116.             Lassila Jari         Uponor
117.             Määttä Markus        PHHYKY
118.             Puustinen Jari       Koskisen Oy
119.             Ruonakoski Juha      Telia
120.             Sompi Teppo          Peikko
121.             Sulonen Jannne       Uponor
122.             Tanskanen Tommi      Stalatube
123.             Tapaninen Teemu      Peikko
124.             Tuovinen Santeri     Koskisen Oy
125.             Westerlund Ville     Telia
126.             Äystö Jari           Peikko

Duuniykkönen:  JÄÄHYTILASTO

   8  Rautkivi Riku        Alfaroc
   6  Kannelniemi Janne    Koskisen Oy
      Muukkonen Sampo      Stalatube
   4  Anttila Jarmo        Stalatube
      Himanen Juha         Lahen koulut
      Hokkanen Jere        Telia
      Houni Janne          Ramboll
      Huovinen Topias      Telia
      Kulppi Seppo         Lahen koulut
      Kytömäki Kalle       Telia
      Liukkonen Jussi      Alfaroc
      Majamaa Joni         Uponor
      Mylly Niki           Alfaroc
      Silvennoinen Petri   Stalatube
   2  Asunmaa Tapio        Telia
      Juurinen Anssi       Uponor
      Juurinen Tero        Uponor
      Karjalainen Juha     Uponor
      Kiuru Juha           Stalatube
      Kokkonen Timo        SOE
      Koponen Ville        Uponor
      Korhonen Sauli       Uponor
      Koski Joonas         SOE
      Kuiri Mika           PHHYKY
      Laamanen Jani        SOE
      Luuri Teemu          SOE
      Mäenrinne Mirko      Koskisen Oy
      Määttä Markus        PHHYKY
      Nyman Mika           PHHYKY
      Partio Mikko         PHHYKY
      Peltola Teemu        Telia
      Ruonakoski Juha      Telia
      Savolainen Jukka     Lahen koulut
      Silaste Samu         Lahen koulut
      Sipilä Jarmo         SOE
      Siponen Eerik        SOE
      Soininen Sami        Telia
      Sulonen Jannne       Uponor
      Tanskanen Tommi      Stalatube
      Tarvainen Lasse      Alfaroc
      Tirkkonen Olli       PHHYKY
      Tura Mauri           Stalatube
      Utriainen A-J        PHHYKY
      Vanhala Pim          Stalatube
      Viitanen Mika        Alfaroc
      Yrjölä Jaakko        Peikko