Lahen kortteliliiga ry.                                                       

Otteluohjelma 07.02.2021

Mestis:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 1 Patteri - Huikka Utd 2 VPS - HiPa 3 XD - Ylikävely 4 Jymypallo - Venezia 7 - 2 5 SK Dynamo - Red Devils ______________________________________________________________________________ 2. kierros 6 Huikka Utd - SK Dynamo 7 Red Devils - Jymypallo 8 Venezia - XD 9 Ylikävely - VPS 6 - 13 10 HiPa - Patteri ______________________________________________________________________________ 3. kierros 11 Huikka Utd - HiPa 9 - 4 12 Patteri - Ylikävely 13 VPS - Venezia 14 XD - Red Devils 15 Jymypallo - SK Dynamo ______________________________________________________________________________ 4. kierros 16 Jymypallo - Huikka Utd 17 SK Dynamo - XD 4 - 5 18 Red Devils - VPS 19 Venezia - Patteri 2 - 4 20 Ylikävely - HiPa ______________________________________________________________________________ 5. kierros 21 Ylikävely - Huikka Utd 22 HiPa - Venezia 23 Patteri - Red Devils 14 - 0 24 VPS - SK Dynamo 25 XD - Jymypallo ______________________________________________________________________________ 6. kierros 26 Huikka Utd - XD 27 Jymypallo - VPS 28 SK Dynamo - Patteri 29 Red Devils - HiPa 30 Venezia - Ylikävely ______________________________________________________________________________ 7. kierros 31 Huikka Utd - Venezia 32 Ylikävely - Red Devils 33 HiPa - SK Dynamo 10 - 3 34 Patteri - Jymypallo 35 VPS - XD 11 - 7 ______________________________________________________________________________ 8. kierros 36 VPS - Huikka Utd 37 XD - Patteri 38 Jymypallo - HiPa 39 SK Dynamo - Ylikävely 40 Red Devils - Venezia ______________________________________________________________________________ 9. kierros 41 Red Devils - Huikka Utd 6 - 17 42 Venezia - SK Dynamo 43 Ylikävely - Jymypallo 5 - 4 44 HiPa - XD 45 Patteri - VPS

Ykkönen:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 46 Palikat - Roosters 47 FPS - HC Sirkus 48 TPS - ABV ______________________________________________________________________________ 2. kierros 49 ABV - FPS 50 HC Sirkus - Palikat 51 Roosters - PaLa ______________________________________________________________________________ 3. kierros 52 PaLa - HC Sirkus 53 Palikat - ABV 54 FPS - TPS ______________________________________________________________________________ 4. kierros 55 TPS - Palikat 56 ABV - PaLa 57 HC Sirkus - Roosters ______________________________________________________________________________ 5. kierros 58 Roosters - ABV 59 PaLa - TPS 60 Palikat - FPS ______________________________________________________________________________ 6. kierros 61 FPS - PaLa 62 TPS - Roosters 63 ABV - HC Sirkus ______________________________________________________________________________ 7. kierros 64 HC Sirkus - TPS 65 Roosters - FPS 66 PaLa - Palikat

Kakkonen A-lohko:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 67 Jets - SC31 68 Ratapoliisit - Umpikuja 69 Social Club - Jovin Jellonat ______________________________________________________________________________ 2. kierros 70 Jovin Jellonat - Ratapoliisit 71 Umpikuja - Jets 72 SC31 - Lost Boys ______________________________________________________________________________ 3. kierros 73 Lost Boys - Umpikuja 74 Jets - Jovin Jellonat 75 Ratapoliisit - Social Club ______________________________________________________________________________ 4. kierros 76 Social Club - Jets 77 Jovin Jellonat - Lost Boys 78 Umpikuja - SC31 ______________________________________________________________________________ 5. kierros 79 SC31 - Jovin Jellonat 80 Lost Boys - Social Club 81 Jets - Ratapoliisit ______________________________________________________________________________ 6. kierros 82 Ratapoliisit - Lost Boys 83 Social Club - SC31 84 Jovin Jellonat - Umpikuja ______________________________________________________________________________ 7. kierros 85 Umpikuja - Social Club 86 SC31 - Ratapoliisit 87 Lost Boys - Jets

Kakkonen B-lohko:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 88 Trouble - King Kongs jr 89 Huikka Reunion - Los Delfinos 90 Club Nieminen - Flaming Balls ______________________________________________________________________________ 2. kierros 91 Flaming Balls - Huikka Reunion 92 Los Delfinos - Trouble 93 King Kongs jr - Hermot ______________________________________________________________________________ 3. kierros 94 Hermot - Los Delfinos 95 Trouble - Flaming Balls 96 Huikka Reunion - Club Nieminen ______________________________________________________________________________ 4. kierros 97 Club Nieminen - Trouble 98 Flaming Balls - Hermot 99 Los Delfinos - King Kongs jr ______________________________________________________________________________ 5. kierros 100 King Kongs jr - Flaming Balls 101 Hermot - Club Nieminen 102 Trouble - Huikka Reunion ______________________________________________________________________________ 6. kierros 103 Huikka Reunion - Hermot 104 Club Nieminen - King Kongs jr 105 Flaming Balls - Los Delfinos ______________________________________________________________________________ 7. kierros 106 Los Delfinos - Club Nieminen 107 King Kongs jr - Huikka Reunion 108 Hermot - Trouble

Kolmonen A-lohko:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 109 Bonanza - LaPa 110 HiPa U20 - Jantterit 111 Kanuuna - Kuka On Penikat 112 Puuhöylät - Losen Kulkijat ______________________________________________________________________________ 2. kierros 113 Puuhöylät - LaPa 114 Losen Kulkijat - Kanuuna 115 Kuka On Penikat - HiPa U20 116 Jantterit - Bonanza ______________________________________________________________________________ 3. kierros 117 LaPa - Jantterit 118 Bonanza - Kuka On Penikat 119 HiPa U20 - Losen Kulkijat 120 Kanuuna - Puuhöylät ______________________________________________________________________________ 4. kierros 121 Kuka On Penikat - LaPa 122 Jantterit - Losen Kulkijat 123 Bonanza - Puuhöylät 124 HiPa U20 - Kanuuna ______________________________________________________________________________ 5. kierros 125 LaPa - Kanuuna 126 Puuhöylät - HiPa U20 127 Losen Kulkijat - Bonanza 128 Kuka On Penikat - Jantterit ______________________________________________________________________________ 6. kierros 129 HiPa U20 - LaPa 130 Kanuuna - Bonanza 131 Puuhöylät - Jantterit 132 Losen Kulkijat - Kuka On Penikat ______________________________________________________________________________ 7. kierros 133 LaPa - Losen Kulkijat 134 Kuka On Penikat - Puuhöylät 135 Jantterit - Kanuuna 136 Bonanza - HiPa U20

Kolmonen B-lohko:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 137 Musculus - Fige 138 Musta Tuntuu - VilSpring 139 Kings - Siat 140 Rockers - MuDy ______________________________________________________________________________ 2. kierros 141 Rockers - Fige 142 MuDy - Kings 143 Siat - Musta Tuntuu 144 VilSpring - Musculus ______________________________________________________________________________ 3. kierros 145 Fige - VilSpring 146 Musculus - Siat 147 Musta Tuntuu - MuDy 148 Kings - Rockers ______________________________________________________________________________ 4. kierros 149 Siat - Fige 150 VilSpring - MuDy 151 Musculus - Rockers 152 Musta Tuntuu - Kings ______________________________________________________________________________ 5. kierros 153 Fige - Kings 154 Rockers - Musta Tuntuu 155 MuDy - Musculus 156 Siat - VilSpring ______________________________________________________________________________ 6. kierros 157 Musta Tuntuu - Fige 158 Kings - Musculus 159 Rockers - VilSpring 160 MuDy - Siat ______________________________________________________________________________ 7. kierros 161 Fige - MuDy 162 Siat - Rockers 163 VilSpring - Kings 164 Musculus - Musta Tuntuu

Nelonen:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 165 Kanukit - Bensalenkkarit 166 Topa - Kengurut 167 Ameebat - Hollola City 168 Jopolokki - Sir King Kongs ______________________________________________________________________________ 2. kierros 169 Jopolokki - Bensalenkkarit 170 Sir King Kongs - Ameebat 171 Hollola City - Topa 172 Kengurut - Kanukit ______________________________________________________________________________ 3. kierros 173 Bensalenkkarit - Kengurut 174 Kanukit - Hollola City 175 Topa - Sir King Kongs 176 Ameebat - Jopolokki ______________________________________________________________________________ 4. kierros 177 Hollola City - Bensalenkkarit 178 Kengurut - Sir King Kongs 179 Kanukit - Jopolokki 180 Topa - Ameebat ______________________________________________________________________________ 5. kierros 181 Bensalenkkarit - Ameebat 182 Jopolokki - Topa 183 Sir King Kongs - Kanukit 184 Hollola City - Kengurut ______________________________________________________________________________ 6. kierros 185 Topa - Bensalenkkarit 186 Ameebat - Kanukit 187 Jopolokki - Kengurut 188 Sir King Kongs - Hollola City ______________________________________________________________________________ 7. kierros 189 Bensalenkkarit - Sir King Kongs 190 Hollola City - Jopolokki 191 Kengurut - Ameebat 192 Kanukit - Topa

M40 KKI-sarja:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 193 Autovuokraus Ykköset - Luukkumaali 194 TPS 40 - Umpikuja 40 195 Damixa Black - LKR 7 - 2 196 Putkimestarit - SSWW 197 Slaikkarit - LaPa FT ______________________________________________________________________________ 2. kierros 198 Luukkumaali - Slaikkarit 199 LaPa FT - Putkimestarit 200 SSWW - Damixa Black 201 LKR - TPS 40 202 Umpikuja 40 - Autovuokraus Ykköset ______________________________________________________________________________ 3. kierros 203 Luukkumaali - Umpikuja 40 204 Autovuokraus Ykköset - LKR 205 TPS 40 - SSWW 7 - 4 206 Damixa Black - LaPa FT 207 Putkimestarit - Slaikkarit 3 - 0 ______________________________________________________________________________ 4. kierros 208 Putkimestarit - Luukkumaali 209 Slaikkarit - Damixa Black 210 LaPa FT - TPS 40 211 SSWW - Autovuokraus Ykköset 212 LKR - Umpikuja 40 ______________________________________________________________________________ 5. kierros 213 LKR - Luukkumaali 214 Umpikuja 40 - SSWW 6 - 6 215 Autovuokraus Ykköset - LaPa FT 8 - 7 216 TPS 40 - Slaikkarit 217 Damixa Black - Putkimestarit ______________________________________________________________________________ 6. kierros 218 Luukkumaali - Damixa Black 4 - 3 219 Putkimestarit - TPS 40 220 Slaikkarit - Autovuokraus Ykköset 221 LaPa FT - Umpikuja 40 222 SSWW - LKR ______________________________________________________________________________ 7. kierros 223 Luukkumaali - SSWW 2 - 9 224 LKR - LaPa FT 225 Umpikuja 40 - Slaikkarit 4 - 4 226 Autovuokraus Ykköset - Putkimestarit 227 TPS 40 - Damixa Black ______________________________________________________________________________ 8. kierros 228 TPS 40 - Luukkumaali 229 Damixa Black - Autovuokraus Ykköset 230 Putkimestarit - Umpikuja 40 231 Slaikkarit - LKR 232 LaPa FT - SSWW ______________________________________________________________________________ 9. kierros 233 LaPa FT - Luukkumaali 2 - 9 234 SSWW - Slaikkarit 235 LKR - Putkimestarit 7 - 5 236 Umpikuja 40 - Damixa Black 237 Autovuokraus Ykköset - TPS 40 8 - 5

M50 Pappaliiga:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 238 FC Goodies - Autovuokraus 1 239 Zirocco - SSWW 50 7 - 4 240 King Kongs 50 - Moottori ______________________________________________________________________________ 2. kierros 241 Moottori - Zirocco 242 SSWW 50 - FC Goodies 243 Autovuokraus 1 - Slaikkarit sr 4 - 10 ______________________________________________________________________________ 3. kierros 244 Slaikkarit sr - SSWW 50 245 FC Goodies - Moottori 7 - 1 246 Zirocco - King Kongs 50 ______________________________________________________________________________ 4. kierros 247 King Kongs 50 - FC Goodies 248 Moottori - Slaikkarit sr 249 SSWW 50 - Autovuokraus 1 ______________________________________________________________________________ 5. kierros 250 Autovuokraus 1 - Moottori 251 Slaikkarit sr - King Kongs 50 252 FC Goodies - Zirocco ______________________________________________________________________________ 6. kierros 253 Zirocco - Slaikkarit sr 1 - 13 254 King Kongs 50 - Autovuokraus 1 4 - 5 255 Moottori - SSWW 50 1 - 10 ______________________________________________________________________________ 7. kierros 256 SSWW 50 - King Kongs 50 257 Autovuokraus 1 - Zirocco 258 Slaikkarit sr - FC Goodies

Mimmiliiga:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 259 Jymy - Normipäivä 260 SB TB - Ihan Soma 261 Juomatauko - Siltojen Likat 4 - 3 262 Lahen Hiki - Säbäkät 263 Tsernobyl Sisters - Sokka Irti ______________________________________________________________________________ 2. kierros 264 Normipäivä - Tsernobyl Sisters 265 Sokka Irti - Lahen Hiki 266 Säbäkät - Juomatauko 267 Siltojen Likat - SB TB 268 Ihan Soma - Jymy ______________________________________________________________________________ 3. kierros 269 Normipäivä - Ihan Soma 8 - 4 270 Jymy - Siltojen Likat 271 SB TB - Säbäkät 272 Juomatauko - Sokka Irti 273 Lahen Hiki - Tsernobyl Sisters ______________________________________________________________________________ 4. kierros 274 Lahen Hiki - Normipäivä 275 Tsernobyl Sisters - Juomatauko 276 Sokka Irti - SB TB 3 - 6 277 Säbäkät - Jymy 1 - 9 278 Siltojen Likat - Ihan Soma ______________________________________________________________________________ 5. kierros 279 Siltojen Likat - Normipäivä 280 Ihan Soma - Säbäkät 281 Jymy - Sokka Irti 282 SB TB - Tsernobyl Sisters 283 Juomatauko - Lahen Hiki ______________________________________________________________________________ 6. kierros 284 Normipäivä - Juomatauko 285 Lahen Hiki - SB TB 2 - 2 286 Tsernobyl Sisters - Jymy 1 - 3 287 Sokka Irti - Ihan Soma 288 Säbäkät - Siltojen Likat ______________________________________________________________________________ 7. kierros 289 Normipäivä - Säbäkät 290 Siltojen Likat - Sokka Irti 291 Ihan Soma - Tsernobyl Sisters 292 Jymy - Lahen Hiki 293 SB TB - Juomatauko ______________________________________________________________________________ 8. kierros 294 SB TB - Normipäivä 295 Juomatauko - Jymy 296 Lahen Hiki - Ihan Soma 297 Tsernobyl Sisters - Siltojen Likat 0 - 7 298 Sokka Irti - Säbäkät ______________________________________________________________________________ 9. kierros 299 Sokka Irti - Normipäivä 2 - 9 300 Säbäkät - Tsernobyl Sisters 301 Siltojen Likat - Lahen Hiki 302 Ihan Soma - Juomatauko 3 - 2 303 Jymy - SB TB

Duuniykkönen:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 304 PHHYKY - Lahen koulut 305 Neljä Astetta - Alfaroc 306 Koskisen Oy - Ramboll 8 - 8 307 K - Telia ______________________________________________________________________________ 2. kierros 308 K - Lahen koulut 309 Telia - Koskisen Oy 310 Ramboll - Neljä Astetta 311 Alfaroc - PHHYKY ______________________________________________________________________________ 3. kierros 312 Lahen koulut - Alfaroc 9 - 3 313 PHHYKY - Ramboll 314 Neljä Astetta - Telia 11 - 8 315 Koskisen Oy - K ______________________________________________________________________________ 4. kierros 316 Ramboll - Lahen koulut 317 Alfaroc - Telia 318 PHHYKY - K 4 - 2 319 Neljä Astetta - Koskisen Oy ______________________________________________________________________________ 5. kierros 320 Lahen koulut - Koskisen Oy 321 K - Neljä Astetta 322 Telia - PHHYKY 323 Ramboll - Alfaroc 2 - 11 ______________________________________________________________________________ 6. kierros 324 Neljä Astetta - Lahen koulut 325 Koskisen Oy - PHHYKY 7 - 14 326 K - Alfaroc 327 Telia - Ramboll ______________________________________________________________________________ 7. kierros 328 Lahen koulut - Telia 6 - 3 329 Ramboll - K 330 Alfaroc - Koskisen Oy 331 PHHYKY - Neljä Astetta

Duunikakkonen:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 332 Raute - Tasopalvelu 333 Stalatube - Rakennusbetoni 334 Eagless - SEC Lahti ______________________________________________________________________________ 2. kierros 335 SEC Lahti - Stalatube 336 Rakennusbetoni - Raute 5 - 6 337 Tasopalvelu - Putkipalvelut Oy 4 - 10 ______________________________________________________________________________ 3. kierros 338 Putkipalvelut Oy - Rakennusbetoni 339 Raute - SEC Lahti 340 Stalatube - Eagless 8 - 6 ______________________________________________________________________________ 4. kierros 341 Eagless - Raute 8 - 10 342 SEC Lahti - Putkipalvelut Oy 5 - 10 343 Rakennusbetoni - Tasopalvelu ______________________________________________________________________________ 5. kierros 344 Tasopalvelu - SEC Lahti 345 Putkipalvelut Oy - Eagless 346 Raute - Stalatube ______________________________________________________________________________ 6. kierros 347 Stalatube - Putkipalvelut Oy 348 Eagless - Tasopalvelu 349 SEC Lahti - Rakennusbetoni ______________________________________________________________________________ 7. kierros 350 Rakennusbetoni - Eagless 351 Tasopalvelu - Stalatube 7 - 4 352 Putkipalvelut Oy - Raute

Mestisfinaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 353 mestis 1. - mestis 2.

Mestispronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 354 mestis 3. - mestis 4.

Ykkösen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 355 yks 1. - yks 2.

Ykkösen pronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 356 yks 3. - yks 4.

Kakkosen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 357 kaks A 1. - kaks B 1.

Kakkosen pronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 358 kaks A 2. - kaks B 2.

Kolmosen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 359 kolme A 1. - kolme B 1.

Kolmosen pronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 360 kolme A 2. - kolme B 2.

Nelosen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 361 neljä 1. - neljä 2.

Nelosen pronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 362 neljä 3. - neljä 4.

KKI-finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 363 kki 1. - kki 2.

KKI-pronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 364 kki 3. - kki 4.

Pappafinaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 365 pappa 1. - pappa 2.

Pappa pronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 366 pappa 3. - pappa 4.

Mimmifinaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 367 mimmi 1. - mimmi 2.

Mimmipronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 368 mimmi 3. - mimmi 4.

Duuniykkösen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 369 duuniyks 1. - duuniyks 2.

Duuniykkösen pronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 370 duuniyks 3. - duuniyks 4.

Duunikakkosen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 371 duunikaks 1. - duunikaks 2.

Duunikakkosen pronssi:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 372 duunikaks 3. - duunikaks 4.