Lahden Kortteliliiga
                                          21.4.2019

  Arvontamixti:

Harmaa              6   4  1  1   17-  8   9
Sininen             6   4  1  1   13- 13   9
Keltainen           6   1  2  3   14- 15   4
Punainen            6   1  0  5    9- 17   2

  35 A-lohko:

BB All Stars        3   2  1  0   18-  3   5
Pappa LapPa         3   1  1  1    6-  7   3
Lahen Dynamo        3   0  2  1    5-  6   2
Mettiksen Kollit    3   0  2  1    5- 18   2

  35 B-lohko:

Old Huikka          2   2  0  0    8-  4   4
Red Legends         2   1  0  1    9- 10   2
Papan Pojat         2   0  0  2    6-  9   0


  Humuveikot M45:

Putkimestarit       2   2  0  0   11-  2   4
Lataamo             3   2  0  1    8-  9   4
Autovuokraus        3   1  0  2    3-  8   2
Slaikkarit          2   1  0  1    6-  4   2
King Kongs          2   0  0  2    3-  8   0

  Munaturnaus A-lohko:

Siltojen Likat      3   3  0  0   13-  2   6
SB Räpättäjät       3   1  1  1    4-  5   3
SB TB               3   1  1  1    4-  6   3
Ladies              3   0  0  3    1-  9   0

  Munaturnaus B-lohko:

Äsbandy             3   3  0  0    5-  1   6
Lahen Hiki          3   2  0  1    7-  3   4
Musta Marakatti     3   1  0  2    4-  8   2
SB SomaSokka        3   0  0  3    3-  7   0


  Harraste C-lohko:

HC Sirkus           3   3  0  0   10-  6   6
FPS                 3   1  1  1   12- 10   3
Trouble             3   1  1  1    7-  6   3
Pesäpoliisit        3   0  0  3    5- 12   0

  Harraste D-lohko:

Jets                3   2  1  0   16-  9   5
SC31                3   2  1  0   16- 11   5
Club Nieminen       3   1  0  2   14- 14   2
SB Voimavarat       3   0  0  3   10- 22   0

  Harraste E-lohko:

Los Delfinos        3   2  0  1   13- 10   4
Kings               3   2  0  1    9-  8   4
Kuka On Penikat     3   1  1  1   10-  8   3
Musculus            3   0  1  2    7- 13   1

  Harraste F-lohko:

Tölkki              3   1  2  0    9-  7   4
Perusvuoro          3   1  1  1    7-  9   3
TPS                 3   1  1  1   11- 10   3
Umpikuja            3   1  0  2   11- 12   2


  Kilpa G-lohko:

IBK                 4   3  0  1   13- 17   6
Putkimestarit       4   2  1  1   24- 11   5
Ollin Mieskuoro     4   2  1  1   25- 16   5
One Timer           4   2  0  2   21- 18   4
PaLa                4   0  0  4    6- 27   0

  Kilpa H-lohko:

Janipoi Fanibois    4   4  0  0   20-  6   8
Team Höntzä         4   3  0  1   15-  8   6
Red Devils          4   2  0  2   12- 13   4
Rallipallo          4   1  0  3   10- 17   2
ABV                 4   0  0  4    4- 17   0

  Kilpa K-lohko:

Altavastaajat       4   4  0  0   18-  5   8
Vesan Giljotiini    4   3  0  1   17-  8   6
FC Kurkipotku       4   1  0  3    9- 17   2
SC VTR              4   1  0  3    8- 15   2
Hola                4   1  0  3    5- 12   2


  Kunto L-lohko:

Piilevä Voima       3   3  0  0   11-  1   6
Sir King Kongs      3   1  1  1    8- 10   3
LFS                 3   1  0  2   10- 10   2
Ameebat             3   0  1  2    3- 11   1

  Kunto M-lohko:

Bonanza             3   3  0  0   15-  3   6
VilSpring           3   1  1  1   11-  6   3
Kanukit             3   1  0  2   10- 16   2
The Leppäsalot      3   0  1  2    7- 18   1

  Kunto N-lohko:

Täyssusi            3   2  1  0   10-  4   5
Lapa                3   2  0  1   10-  4   4
Tennilän Ripeys     3   1  1  1   10-  7   3
Turbo Mushrooms     3   0  0  3    0- 15   0


  Vanhat Toverit:

OY Valkoinen        0   0  0  0    0-  0   0
Tähtimimmit         0   0  0  0    0-  0   0
OY Sininen          0   0  0  0    0-  0   0